فیبرونکس

فیبرونکس چیست ؟

فیبرونکس یکی از ابزارهای نسبتا جدید برای سایش و لایه برداری است.کاربرد اصلی این محصول در پولیش کاری،پرداخت کاری و... است. فیبرونکس ها تشکیل شده از اسکاچ صنعتی،دانه های سنباده و چسب می باشد. فیبرونکس ها از نظر استحکام،تراکم دانه دارای انواع مختلفی می باشد.

 

                                                   

فیبرونکس از خانواده اسکاچ های صنعتی می باشد که امروزه از پرکاربرد ترین وسایل سایش و پولیش می باشد .

فیبرونکس در پرداختکاری برای جلا دادن به سطوح داخلی در سوراخ های ناهموار و برجستگی های نامنظم استفاده می شود.

فیبرونکس تخت یکی از انواع آن است که به دلیل شکل فیزیکی آن به این نام شناخته می شود. برای استفاده از فیبرونکس تخت ، می‌توان آن را روی دستگاه‌هایی مثل سنگ فرز ، دستگاه پولیش و غیره نصب کرد.

از کاربرد های فیبرونکس میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • برداشتن، زنگ زدن فلز و سایر سطوح سایش، سطوح داخلی و خارجی سطحی،سایش قبل از نقاشی و غیره.
  • پاکسازی، خرد کردن و حذف نا همواری ها و خراش ها
  • حذف خطوط تقسیم و ارائه یک الگوی خراش یکنواخت در تمام فلزات

 

                                                                       

این محصول نه تنها برای خرد کردن و صیقل دادن قطعات فلزی و غیر فلزی عالی هست. بلکه نقطه شروع عالی در عملیات براق کردن سطوح است. مهم ترین مزیت فیبرونکس پرداختکاری و صیقل دادن آن است که اکثر کارگاه های تولیدی ، به منظور رفع ناهمواری ها و برجستگی های نامنظم سطوح فلزی و غیر فلزی از آن استفاده می کنند .

این نوع ترکیب برای کارهایی که سخت کاری و یا نیاز به سمباده و اسکاچ دارند به گونه ای عمل میکند که کار هر دو را همزمان انجام میدهد.این نوع سمباده اسکاچی که بهش فیبرونکس میگویند راندمان کار را بالا برده و باعث سرعت بالاتر و همچنین کیفیت کار را بهبود میبخشد. با توجه به نیاز بازار و همچنین کاردهی خوب این محصول همچنان خرید این محصول همواره پیشنهاد میشود.

فیبرونکس ها عموما بر روی دستگاه های پولیش سوار میشوند و برای پرداخت و جلا دادن سطوح فلزی ، آلومینیومی ، استیل ، برنز و برنج مورد استفاده قرار می گیرند .

                                                                

فیبرونکس به رنگ های مختلف ( سبز ، طوسی ، قرمز ، مارون ) و تراکم مختلف (۳p , 5p , 7p , 9p , 12p , 14p ) و گرید های مختلف (نرمی و زبری ) و هم چنین سایزهای مختلف تولید می شود که هر کدام برای سطوح مختلف و عمق های مختلف خطو خش بنا به نیاز کاربر مورد استفاده قرار می گیرد .

 

 

فیبرونکس انگشتی :

 

از این محصول می توان برای پولیش کاری،پرداخت کاری و... استفاده کرد. فیبرونکس از نظر ابعاد،استحکام،تراکم دانه ها و... دارای انواع مختلفی است که هر کدام را با رنگی خاص تولید می کنند. میزان نرمی و زبری فیبرونکس  با نماد P نشان داده می شود که هرچه مقدار آن افزایش پیدا کند،نرم تر می شود.

برای داشتن کیفیت بالا باید مواد استفاده شده در فیبرونکس از مواد عالی و مرغوبی باشد تا به بهتر عمل کردن فیبرونکس کمک کند . 

در سایش ابزار برتر انواع فیبرونکس ها بنا به استفاده شما به فروش می رسد .کیفیت محصولات ، تضمین ما به شماست .

 

آدرس :خیابان امام خمینی، نبش کوچه روزنامه اطلاعات، پ ۲۰ ، فروشگاه سایش ابزار برتر

تلفن

  •             ۰۲۱-۶۶۷۳۷۴۲۷
  •             ۰۲۱-۶۶۷۵۹۷۰۸
  •             ۰۲۱-۶۶۷۵۹۷۱۹

فکس : 

                    ۰۲۱-۶۶۷۴۴۲۸۶ 

روبیکا:

                ۰۹۳۰۱۰۲۲۹۵۴

واتساپ:

              ۰۹۹۱۱۰۹۲۹۵۴

 

با ما همراه باشید ...