سنباده چتری

سنباده چتری

سمباده چتری برای پولیش و صیقل سطح و یا داخل شیار استفاده می‌شود و با توجه به کاربرد های مختلف از گرید های زبر ونرم می توان استفاده کرد.این محصول دارای چندین زبری مختلف می باشد.سنباده های چتری هزارلا برای استفاده بر روی دستگاه های قابل حمل برقی، بادی طراحی شده اند.

این محصول هزارلا برای سایش و عملیات پرداخت نهایی بر روی تمامی انواع فلزات کاربرد دارد.سنباده چتری همچنین برای سایش، پلیسه گیری و پولیش سطوح سخت اجزای کوچک و یا سطح داخلی و خارجی لوله ها مناسب میباشد.این سمباده ها را می توان با نصب  بر روی دستگاه های ثابت  قطعات را با سمباده درگیر و بنا به دانه بندی انتخاب شده قطعه راسنباده کاری یا پرداخت نمود.

                                                        

سنباده های چتری هزارلا کاربرد هایی نظیر سنباده کاری ، پرداخت ، پلیسه گیری ، مات کردن و حتی صاف کردن خط های جوش روی قطعات بزرگ دارند.

سنباده هاي چتري كه سنباده هاي هزارلاهم خوانده مي شوند به دو صورت شفت دار با قطر ۶ ميلي متر و ديسكي با سوراخ مركزي ساخته مي شوند پره هاي به كار رفته در اين نوع از ساينده نيز بر اساس نوع آلياژي كه مورد پوليش قرار مي گيرد طراحي و ساخته مي شود تا ضمن دوام و كيفيت محصول پوليش و سايش مورد نظر مصرف كننده انجام پذيرد.

 

آدرس :خیابان امام خمینی، نبش کوچه روزنامه اطلاعات، پ ۲۰ ، فروشگاه سایش ابزار برتر

تلفن

  •             ۰۲۱-۶۶۷۳۷۴۲۷
  •             ۰۲۱-۶۶۷۵۹۷۰۸
  •             ۰۲۱-۶۶۷۵۹۷۱۹

فکس : 

                    ۰۲۱-۶۶۷۴۴۲۸۶

 

با ما همراه باشید ...